123
                         
     
bos   Kayabaşı Şenol Ambalaj'da hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti herşeyin üzerinde gelmektedir.

Siparişiniz ile ilgili bilgi almak istediğinizde ilgili kişiler ile görüşürek bilgilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sipariş vermek için Sipariş ve Fiyatlandırma, Üretimde olan işlerinizle ilgili Üretim Planlama, Konfeksiyon (mücellit)'te olan işleriniz için Konfeksiyon Bölümü, Sevkiyatlarınız için Sevkiyat Bölümü ve Finansman ile ilgili konularda ise Finans ve Muhasebe departmanı ile görüşebilirsiniz. Firmamızda her bölümün görevleri ayrıdır bu yüzden ulaşmak istediğiniz bilgiyi yetkili kişilere sorarak daha iyi hizmet alabilirsiniz.

Şikayetleriniz için info@senolambalaj.com adresine mail atabilir yada (0212) 691 07 58 den bizlere ulaşabilirsiniz.

 
Bize Ulaşabileceğiniz Telefon ve Mail adresleri
 
İsim Soyisim Departman Dahili E-Mail
Tahir Baykuş   0-111 tahir@senolambalaj.com
İrfan Baykuş   0-111 irfan@senolambalaj.com
Muhammet Öksüz   0-111 muhammet@senolambalaj.com
Ali Baykuş   0-111 ali@senolambalaj.com
Zehra Ünlü Santral & İletişim 0-111 zehra.unlu@senolambalaj.com
Abdullah Karakurt Finans 128 abdullah.karakurt@senolambalaj.com
Aynur Kolsuz Üretim & Planlama 120-127 aynur.kolsuz@senolambalaj.com
Aykut Yücel Üretim & Planlama 120-127 aykut.yucel@senolambalaj.com
Muhsin Erol Konfeksiyon İmalat Müdürü 121 muhsin.erol@senolambalaj.com
Cihan Ergin Konfeksiyon 144 konfeksiyon@senolambalaj.com
Zeki Rüstemoğlu Sevkiyat 124 info@senolambalaj.com
Yüksel Seçkin Sevkiyat 145 info@senolambalaj.com
Alim Yavuz Önkol Muhasebe Departman Müdürü 130 yavuz.onkol@senolambalaj.com
Nuray Sarı Muhasebe 140 nuray.sari@senolambalaj.com
Ayfer Temiz Muhasebe 125 ayfer.temiz@senolambalaj.com
Mesut Örün İnsan Kaynakları & Personel 130 mesut.orun@senolambalaj.com
Seçil Saka Müşteri Temsilcisi ve İmalat Takip 134 secil@senolambalaj.com
 
 
Kayabaşı Mah. 1729. Sk No:5 Başakşehir / İstanbul Tel&Faks: +90 212 691 07 58 pbx Santral GSM: +90 533 953 59 39 -+90 533 268 02 50 info@senolambalaj.com

© Copyright 2013 Kayabaşı Şenol Ambalaj ® All Rights Reserved.   This site is designed and protected by SAKA Design